Blokfluit en keyboard op de Daltonschool Nicolaas en CBS de Sterrenboog

Eind juni was er een blokfluiteindpresentatie van de kinderen van groep 4 van de Dalton Nicolaasschool in Doorn. De kinderen speelden onder leiding van de docent van de Heuvelrug Muziekschool Ad van Vliet “Repelsteeltje”, de opera. Dit was het sprookje met passende muziek, speciaal hiervoor gecomponeerd samen met de kinderen, zelfs met een ouverture. Het was een leuke uitvoering in het lokaal van de school met ouders, broertjes en zusjes als publiek!

Subsidie

Dit project is mede mogelijk gemaakt door subsidie van het Fonds voor Cultuurparticipatie. ‘Wij zijn er best trots op om weer “ouderwets” muziekles te kunnen bieden op onze school’ vertelt de directeur Marjolein Reurink enthousiast aan onze krant. ‘Dankzij de subsidie hebben we een goede start gemaakt en zal muziekles weer een vast onderdeel van ons lesaanbod vormen.’

CBS de Sterrenboog

Dit seizoen (vanaf 1 september) gaat Ad van Vliet wekelijks blokfluitlessen geven aan kinderen van groep 4 op CBS de Sterrenboog. Ook zijn er in deze periode voor kinderen van groep 4 keyboardlessen van docent Eppo Schaap, eveneens van de Heuvelrug Muziekschool. De groep wordt in twee delen gesplitst en deze twee groepen samen gaan rond Kerst een gezamenlijke blokfluit/keyboardpresentatie geven van wat ze in deze periode hebben geleerd. Dat zal vast iets in de kerstsfeer zijn…

Over de Muziekschool

Alle docenten zijn conservatorium geschoold. Ze geven les van klassiek tot pop en van drums tot cello. Ook worden er zangles en theaterklas lessen gegeven en zelfs synthesizer of hiphop productieles. Maar het belangrijkste wat hen kenmerkt is dat plezier voorop staat. Hun passie voor muziek brengen ze graag over aan de leerlingen. Vanaf 1 september start het nieuwe cursusjaar op de Heuvelrug Muziekschool. Er is een heel breed aanbod. De muziekschool is gevestigd in het Cultuurhuis in Doorn. Weet je kind nog niet welk instrument bij hem/haar past? Er zijn voor kinderen vanaf groep 1 verschillende cursussen kennismaken met muziek. Inschrijven is nu al mogelijk: aanmelden.